| Kefry a întrebat:

Pot opri cumva notificările alea de pe S5 care spun să îmi verific capacul după fiecare repornire sau capacul de la incarcare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate, verifica ce procesor este acela de iti apare, presupun ca poti tine apasat un timp de 3-4 secunde, sa iti dea detalii despre el, si du-te la optiunile acelui procesor la notificari, si dai ca nu se permite.

| Kefry explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat dar mersi oricum. Că tot am root am folosit Titanium Backup și am înghețat un serviciu