| Elena_Roxana_1993_xaLC a întrebat:

Pot recupera pozele sterse pe HTC one mini 2, am citit ceva de backup, cloud, dar nu stiu cum se folosesc?

2 răspunsuri:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salu! Iti recomand sa iti creezi cont pe google iar daca folosesti un telefon cu sistem de Operare Android decarci Google plus dupa care vei avea o applicatie Fotografii. In momentul in care faci o poza si te afli in zona cu conexiune Wi Fii pozele se vor salva automat spatiu este de 15 Gb. Se face bakup automat iar din applicatie poti distribui fotografiile. Pentru setari si instlare dar si pentru alte informatii astept sa imi scrii la adresa de e-mail: roibuconstantin@yahoo.com

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu poti sa le recuperezi, decat, daca atunci cand ai facut pozele erai conectata la un cont Google. Backup-ul se face dinainte, adica cand ai deja pozele, fisierele, etc.
Backup-ul se caracterizeaza prin salvarea fisierelor din telefon pe un anumit cont, iar tu daca nu ai facut backup dinainte, acum nu poti sa le recuperezi pentru ca nu ai ce, din moment ce nu ai salvat nimic.