| Anca_Cryss_Criss_1999 a întrebat:

Pot repara un telefon daca este din Germania, aici in Romania, daca e in garantie?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă telefonul este cumpărat din Germania, atunci NU poţi să-l repari gratuit în România sad
Garanţia este asigurată doar de Service-urile din Germania şi doar de acelea care sunt menţionate în Certificatul de Garanţie!

Toate cele bune!

| Dia007 a răspuns:

Daca ai actele si mergi la un sediu de reprezentanta al aceleaiasi firme de la care ai cumparat telefonul, sunt sigura ca da.

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Depinde de unde l-ai luat..contacteaza firma de unde l-ai luat

| Stan_Sorin_Eugen_1973 a răspuns:

Da,daca ai toate actele de la el si daca telefonul este o marca consacrata