| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa blochez un nr de telefon sa ma mai sune sau sa imi mai trimita mesaje?
P.S am un Samsung galaxy mini pe reteaua Orange

4 răspunsuri:
| Rush a răspuns:

Poti, mai ales pe galaxy mini, eu stiam ca are optiunea de blocare a numerelor din telefon, daca nu, descarci un program cum ar fi security mobile de la avast! si nu vei avea probleme, succes

| aramy a răspuns:

Intra la jurnale(acolo unde iti arata toate apelurile primite/efectuate), intra pe numarul pe care vrei sa il blochezi si apoi pe tasta de meniu si prima optiune este-adauga la lista de respingere

succes

| EdyMaxHD a răspuns:

Descarca avast! Security mobile! asta blocheaza orice nr de apel care te apeleaza, pe care il vrei si cand vrei!