| Crunchie a întrebat:

Pot sa imi transform abonamentul in cartela reincarcabila, pentru ca stiu ca invers se poate.Sunt pe Cosmote

4 răspunsuri:
| deeeeea1 a răspuns:

Il poti transforma dupa terminarea perioadei abonamentului stipulata in contract. Mergi la un reprezentant din zona in care esti si ti se vor da informatiile necesare

| Andreeadede96 a răspuns:

Normal love struck doar ca trebuie sa te duci la un magazin Cosmote pentru ati opri abonamentulwinking love struck
Bafta

| CenusareasaDeBucuresti a răspuns:

Nu se poate sa transformi astfel abonamentul. Poti face asta doar la terminarea contractului.Adica la terminarea abonamentului.Si iti poti pastra nr doar daca vrei.Depinde,daca vrei alta cartela cu alt nr iti cumperi iar daca nu faci niste acte cu ei si iti iei cartela cu acelasi nr pe care il ai.Mai bine zis iti transferi nr.

| CenusareasaDeBucuresti a răspuns:

Nu se poate sa transformi astfel abonamentul. Poti face asta doar la terminarea contractului.Adica la terminarea abonamentului.Si iti poti pastra nr doar daca vrei.Depinde,daca vrei alta cartela cu alt nr iti cumperi iar daca nu faci niste acte cu ei si iti iei cartela cu acelasi nr pe care il ai.Mai bine zis iti transferi nr. Eu asa stiu. Nu sunt absolut sigura dar sunnt cam 98%.