Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Pot sa'mi fac abonament la Orange daca pe contractul casei nu sunt eu proprietar? (am buletin cu adresa din contract)

Răspuns Câştigător
| ArekkusuKage a răspuns:

Da iti poti face doar ca trebuie sa ai actul casei buletinul si cam atat.si va fi pe numele tau dar trebuie sa ai minimum 18 ani pentru ati face abonament stiu pentru ca asa am facut si eu

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Se poate duce şi o Factură de Renel ( curent ) în locul Contractului de casă.

Oricum, sunt necesare DOAR ca să se vadă dacă există acea adresă/locuinţă...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru ajutor, v'as fi dat la amandoi funda dar alexandru a fost mai rapid.