| OnlyDga a întrebat:

Pot transfera net de pe un telefon pe altul? Nu mai am net si tata are o gramada si nu il foloseste. Pot sa transfer cumva pe telefonul meu?

Răspuns Câştigător
| AdrienWH a răspuns:

Salut happy. Poti "transfera" internet de pe un telefon pe altul, numai daca faci hotspot. Acesta va putea fi folosit, doar in apropierea telefonului tatalui tau. Daca te referi in a transfera date mobile (net) de pe un telefon pe altul, sa stii ca nu se poate. Bafta happy

1 răspuns:
| Denis57889 a răspuns:

Nu ai cum doar sa faci hotspot