| SorinELoo7 a întrebat:

Pot vedea video de pe Youtube sau Trilulilu pe telefonul Nokia 3120 classic? Cand vreau sa vizualizez un oarecare video imi spune ca nu am Adobe flash player... Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| ClaudiuuPaul a răspuns:

Pentru ca sa poti vedea un videoclip de pe Youtube sau Trilulilu pe telefon trebuie sa ai ce ai spus si tu, Adobe Flash Player, ceea ce telefonul tau nu are happy Putine telefoane care nu sunt smartphone-uri au Flash Player, in rest doar smartphone-urile happy
Asa face si pe telefonul meu (LG KM900)

| SorinELoo7 explică (pentru ClaudiuuPaul):

Deci pe telefonul meu nu pot instala Adobe Flash Player...

| ClaudiuuPaul a răspuns (pentru SorinELoo7):

Nu poti happy

| ClaudiuuPaul a răspuns (pentru SorinELoo7):

Funda pentru raspuns?happy

4 răspunsuri:
| CiprianFreeLife a răspuns:

Daca mobilul nu are pluginul nu poti vedea videorile (youtube) sad