| TommoGirl a întrebat:

Poti de pe Samsung galaxy mini 2 sa dai buzz de pe mess si sa trimiti poze tot de pe mess?
Primul raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| Conner a răspuns:

Da dar daca iti instalezi messu de pe google.play cu update la zi probat de mine

6 răspunsuri:
| Serbip a răspuns:

Da,eu am mini 2 merge

| codax a răspuns:

Da.funda?

| alextotal a răspuns:

Salut. Merge sa dai buzz dar nu cred ca merge sa dai poze. Incearca

| DJMikeGMC a răspuns:

Da normal ia l pe asta ca merge 100% si e free https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS55YWhvby5tb2JpbGUuY2xpZW50LmFuZHJvaWQuaW0iXQ.

| TommoGirl explică:

Multumesc, dar Conner a fost primul deci, Funda happy...

| TommoGirl explică (pentru Conner):

Multumesc! Am crezut ca tu ai raspuns primul. Se pare ca m-am incurcat trebuia alcuiva Funda pentru ca am zis primul raspuns Funda. Dar e bun raspunsul tau, m-a ajutat, deci, multumesc! happy