| Istrate_Paul_1992 a întrebat:

Poti folosi punctele de la abonamentul cosmote primite la reinoirea abonamentului pentru a-mi cumpara o tableta din magazinele lor?

Răspuns Câştigător
| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns:

Da. desigur!

3 răspunsuri:
| stefii1234 a răspuns:

Depinde cate puncte ai strans. Dar din cate stiu eu, poti sa iti cumperi ori un telefon ori tableta din ele. Sper ca te-am ajutat. :3

| Istrate_Paul_1992 explică (pentru Nasturica_Catalin_1997):

Si nu stii se poate reinoi contractul inainted e data exacta? Adica al eu expira prin aprilie!

| Istrate_Paul_1992 explică (pentru stefii1234):

Si nu stii se poate reinoi contractul inainted e data exacta? Adica al meu expira prin aprilie!