| vLaD_9621 a întrebat:

Prietena mea este in cosmote (pe abonament) iar eu sunt pe Vodafone ...si vreau sa imi cumpar si eu o cartela de cosmote (fara abonament) de 5 euro...asa, si ma gandeam daca nu sunt ceva extraoptiuni sa primesc cat mai multe minute si mesaje in retea,am auzit ca la cartela frog primesc ceva extraoptiuni si as vrea sa aflu cum pot sa activez extraoptiuniile(ce trebuie sa fac si cat costa)! va rog mult sa imi explicati fiindca nu ma prea pricep, frogul e una si aceeasi chestie cu cosmote? Dau funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| vLaD_9621 explică (pentru anonim_4396):

Am nevoie da raspuns urgent ...scuzati categoria

| anonim_4396 a răspuns (pentru vLaD_9621):

Mergi la orice reprezentanta Cosmote si vei primi cele mai sigure informatii.Numai bine.

| AriannaAri a răspuns:

Buna,
pe cartela cosmote ai o extraoptiune cu 3000 de minute in cosmote si romtelecom, 3000 de sms-uri si mms-uri in cosmote, 75 de minute nationale/internationale, in valoare de 6 euro lunar.
Nu imi aduc aminte cum se numeste extraoptiunea dar te-ai putea duce la un centru Cosmote si iti spun ei totul.

Pa, pa.

| vLaD_9621 explică:

La cartela cosmote sunt extraoptiuni?, care ar fi acelea? si cum le activez daca sunthappy...frogul e una si aceeasi chestie cu cartelele cosmote simple? sau se ia ca retea nationala(ca minute si smsuri)