| Charlotte02 a întrebat:

Primesc mesaje de la Orange ca nu am suficient credit pentru a expedia un mesaj, desi eu nu trimit niciun mesaj si am si credit straight face cam la 10 min imi vin 3 mesaje deodata cu "ne pare rau, dar nu ai suficient credit..." Help?:3

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

Verifica daca ai ceva in casuta de mesaje in curs de trimitere.

7 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa spui intr-un mesaj privat numarul tau de telefon. Verificam situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| VyrusEleven a răspuns:

Nu
daca e smart phone inseamna ca ai o aplicatie care incearca sa trimita mesaje la supracost sad Destul de urata situatie

| FlorinAnt93 a răspuns (pentru VyrusEleven):

Corect!

| VyrusEleven a răspuns (pentru FlorinAnt93):

Dar ai uitat fundita tongue

| Kariin a răspuns:

Poate ti-a expirat creditul.

| llMalvinall a răspuns:

Incearca sa inchizi si sa reaprinzi telofonul ba chiar sa scoti si cartela si sa o reintroduci happy

| XDoom_Emi_1998 a răspuns:

Inseamna ca o ai o aplicatie virusata care incearca sa te goleasca de bani.Cel mai bine este sa dai o revenire la setarile din fabrica. Funda?