| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

Prin urmare ce sa aleg?
A5 2016 (are in + fast charger, amprenta digitala si mai multi pixeli la ecran cu carcasa unibody cu sticla spate)
Sau
J7 2016 (are in + dual sim cu slot card separat,blit fata,baterie si ecran mai mari,capac spate detasabil, procesor un pic mai avansat)

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Cred ca tie ti-am raspuns acum cateva saptamani, A5.
Si ti-am si dat argumente solide, design mult mai frumos si spre premium la A5, slot card ai si in A5, bateria ti-o manca ecranul mai mare, e fix acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa iti cumper J7 parerea mea ca este mai bun ca A5.

| KanezuY a răspuns:

A5 2016!