| alexandrubanica a întrebat:

Problema cu incarcatorul de iphone.
Mi-am achizitionat un incarcator de iphone (mentionez ca nu este original) si nu-mi incarca.
Problema este ca doar mie nu-mi incarca, am incercat si la alt iphone si merge,,
Daca incarc cu cel original n-am nici-o problema.
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Catalina5090 a răspuns:

Bună, aceiași problema am avut-o și eu, îmi luasem USB nu original, la început mergea el se incarca greu și se descarca repede, pana când nu mai funcționa, alte dispozitive mergea, și am procurat unul original și deja nu mai am probleme, iar cauza ca la tine nu incarca este ca telefonul este original iar încărcătorul nu, iar iPhone-urile iubesc încărcătoare originale

2 răspunsuri:
| tudyx123 a răspuns:

Pai e fals e normal ca nu-ti incarca

| alexandrubanica explică (pentru tudyx123):

Pai de ce doar la telefonul meu face asa?
Adica la alt telefon merge fara nici-o problema sad