| adrenalin a întrebat:

Problema mea cu acest telefon, Samsung galaxy s2, este urmatoarea: Il pun la incarcat, se incarca 100% si dupa ce il deconectez de la incarcator imi arata ca se incarca incontinuare. Dupa ce scade nivelul bateriei sub 60% apare ca fiind normal. Sa nu uit, inainte sa ii schimb androidul, avea 4.0.3, imi scria "Incarcare intrerupta, tensiunea prea mare". Poate a avut cineva aceasta problema si imi zice si mie care este. Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este incarcator original nu are voie sa arate asta.Cred ca l-ai luat si la mana a doua.Telefonul.

| alexs99 a răspuns:

Incearca sa-l incarci prin cablul USB la calculator, daca persista problema du-l la un service.

| saidkique a răspuns:

Du-l la garantie, si incearca sa il incarci la USB pana atunci. Daca e SH/ garantie lipsa, du-l la ateliere de reparat telefoane.