| coco4782 a întrebat:

Problema Trackpad Optic la Samsung GT-S3350. Se blocheaza tot timpul si nu stiu din ce cauza.
Stie cineva care e problema?
Funda pentru raspunsul care ma poate ajuta cu rezolvare problemeiwinking

Răspuns Câştigător
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Poate nu face contact corespunzator placa de baza a telefonului cu piesa aceea. Recomand sa vizitezi un service autorizat. Daca te pricepi si tu poti incerca sa te uiti in el sa vezi daca este prinsa acea banda cum trebuie in slotul lui. Succes.

3 răspunsuri:
| Dannyofficial a răspuns:

Am si eu unul si nu merge, l-am dat de pamant.