| Anamariasms11 a întrebat:

Problema urgentaaa!
Mi s-a spus ca pentru a achizitiona un telefon Lenovo a5000 ai nevoie neaparat de abonamentul Optin NELIMITAT, iar pe de alta parte am auzit ca merge si la Optim 2. E adevarat?

8 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu este adevărat, telefonul poți să îl iei și la liber de la ei. Este u

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu te mai lua după unii și după alții ce spun

| AlexElektro1987 a răspuns:

Tu dacă vrei să iei telefonul la liber, te duci la un magazin al lor și le spui ca vrei telefonul să îl iei la preț întreg sau dacă vrei poți să comânzi direct de pe internet.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Tu mai ai vreun serviciu de la ei?

| Anamariasms11 explică (pentru AlexElektro1987):

Sunt client de 6 luni si da si vreau sa imi iau pe buisness

| AlexElektro1987 a răspuns:

Ce mai ai de la ei, internet, telefon sau cablu?