| Possible a întrebat:

Programa pc Samsung duos I8160 transferul fisierelor din pc in telefon?

6 răspunsuri:
| xRebecaaa a răspuns:

Mie la telefonul meu, mi-a dat un CD cu Samsung New PC Studio.
Și am instalat, și am cablu de date.

La telefonul tău nu ți-a dat niciun CD? thinking

| Possible explică (pentru xRebecaaa):

Nu,de acee intreb.ai putea sa te uiti ce versiune e la new pc studio? deoarece ele sunt si pe net, dar eu nu stiu pe care sa o aleg. ajuta-ma te rog mult.

| xRebecaaa a răspuns (pentru Possible):

Bine.Îmi arată "Ver. NPS ID3"

| Possible explică (pentru xRebecaaa):

New Pc Sudio 1.1.2 ID3?

| xRebecaaa a răspuns (pentru Possible):

Da!

| Possible explică (pentru xRebecaaa):

Uite eu am gasit programa am instalato, dar cind pun la cautare sa-mi vada telefonul, nu gaseste, nimic chiar daca este conectat, sau poate trebuie setat de ceva in telefon?