| AlexVizitiu a întrebat:

RAPID! Merita sa iau un iPhone 4S cu 1000 de lei chiar daca nu ii merge flashul?

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Ai fi bine sa-si dea si el un pic cu parerea daca zici ca se pricepe bine la telefoane, pentru ca nu merita sa iei teapa pentru o simpla replica...

12 răspunsuri:
| GigiManivela a răspuns:

Fii foarte atent, ca poate fii o replica. Normal ca merita...verifica-i codul imei.

| MaxKiller911 a răspuns:

Pai desigur ca merita, dar trebuie sa fii atent sa nu fie o replica, pune-l pe detinatorul telefonului sa ti-l dea sa-l testezi macar 10-15 min.
Bafta si sa-l stapanesti sanatos! big grin

| AlexVizitiu explică (pentru MaxKiller911):

Chestia e ca nu prea pot sa ma uit la el, daca ma hotarasc sa-l cumpar, tranzactia va fi prin intermediul unei rude.Din cate am inteles respectivul ia telfoanele din straintate si le vinde la jumatate de pret.In orice eventualitate, acea ruda are un nepot/frate/verisor etc. care cica se pricepe foarte bine la telefoane si poate spune cu certitudine daca este sau nu un fals.

| AlexVizitiu explică (pentru MaxKiller911):

Din cate am inteles, acea ruda a verificat telefonul si nu e fake.Partea cu flashul putin ma intereseaza, mai ales la cate poze fac eu.80% ma gandesc sa-l iau.

| Naspa6969 a răspuns:

Nu chiar. Mai bine ii ti pe acei 1000 de lei si iti iei un Samsung galasy S, pentru ca este mult mai bun decat iphone-ul si nu inteleg de ce ti-a lua ceva care nu merge bine. Ia-ti mai bine ceva din magazinewinking.

| Frank51 a răspuns:

Merita ia-l big grin, partea cu fake sau original e treaba ta tongue

| MaxKiller911 a răspuns (pentru Naspa6969):

Eu spun ca nu merita pentru ca un iPhone 4S este mai bun decat un Galaxy S, in primul rand datorita sistemului de operare, design-ului si multe altele.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu este o replica, da, merita.

| GeorgyGeoClau a răspuns (pentru MaxKiller911):

Da, dar e vorba si sa tina mult ca daca il dai de pamant din greseala s-a si spart displayul, deci e cam "molicel"

| supermamici a răspuns:

Nu, pentru ca cu siguranta ii va mai cadea ceva. cumpara de nou device-uri electronice, ai garnatie si nu arunci cu banii aiurea.

| supermamici a răspuns (pentru AlexVizitiu):

Mai bine iti iei un P6 Quad nou cu garantie: http://bit.ly/allview-quad-core

| AlexVizitiu explică:

Mda....se pare ca acea ruda a inteles gresit si de fapt era vorba de un iPhone 4 straight face asa ca nu ma mai intereseaza "afacerea" asta.