| anonim_4396 a întrebat:

Recent, am luat un telefon din bazar pentru cineva care nu-i prea pretentios. https://m.gsmarena.com/htc_one-5313.php Ce părere aveti de el ca tel 100 lei laughing vede 1080p, Youtube. I-am bagat what's up, i-am actualizat Youtube, și alte chestii se aude destul de tare chiar mai mult de cât mă asteptam laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta a rupt norma când a apărut în 2013, asta și Samsung galaxy s3 au făcut ravagii, au avut vânzări masive nu gluma. HTC one m7 era un telefon ce o surprins întreaga Europa datorita designelui și calității pozei în acea vreme. Nici acum nu face poze nașpa dacă îți faci o poza o poți pune chill pe Facebook fără nici o jena. Sunetul lui bate multe telefoane care sunt lansate chiar și în zilele noastre, mai ales în hands Free acolo e demențial, dar totuși e un telefon apus. Dar la 100 de lei dacă funcționează bine l-ai luat bini di tot.

| Legion7X a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru bunică mea, poze nu sunt rele, adica groaznice.

| anonim_4396 explică (pentru Legion7X):

Nu sunt. Și e mic fata de telefoanele noastre de 6.5 inches, se descurca ok cu el. Eu pe al meu de abia îl țin într-o mana. Ma gândesc sa iau unul mai mic în viitor.
Sa aibă grija cu sunetul ca se cam aude tare, sa nu fie dat la maxim volumul și luminozitatea sa nu fie mare.

| Legion7X a răspuns (pentru anonim_4396):

Are optiunea de a raspunde fără a apasa pe touch pe optiunea "answer". când îl pui la ureche are un senzor și raspunde automat. eu pe al meu a6 plus când sună cineva apas pe touch.

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca l-ai luat cadou, atunci este un telefon multumitor (mai ales pentru incepatori).

| Legion7X a răspuns (pentru Bula):

Numai mergea cel vechi a5 easy, si după 2 zile s-a revenit.laughing

| VoidEternal a răspuns:

HTC-one e primul telefon care a venit cu dual stereo speakers. De asta se aude asa de tare. Ma mir ca mai sunt functionale e un telefon foarte vechi, lansat in 2013.

| Legion7X a răspuns (pentru VoidEternal):

Da laughing mai ține bateria cât de cât.

| Lukasssz a răspuns:

Sper ca il oferi cadou cuiva laughing

| Crackman a răspuns:

Man... Cumpăra și tu un Allview din magazin la 200 de lei măcar este nou

| Legion7X a răspuns (pentru Crackman):

Acea persoană are unul, https://www.emag.ro/......D2410YBBM/ dar face numai probleme. Se blocheaza, uneori dispare opțiunea de "answer" când sună cineva. Sună foarte încet :)) abia se aude. In Youtube numai spun. Acesta 2Gb ram si merge totuși fluent. Daca era sa iau un tel de 800 lei luam, dar pentru strictul necesar am gasit unul 100 lei o ieftinitură. Arata ok, doar putin zgâriat