| terry123 a întrebat:

Recent m-am jucat cu un Samsung galaxy a 51 și un Huawei nova 5t, am rămas destul de surprins. Display-ul amoled si construcția Huawei ului sunt geniale dar ma baga în dificultate. Dintre cele 2 care e mai bun pe partea foto/video? Vreau să-mi cumpăr unul dar nu știu ce sa aleg, fiecare are ceva anume. o idee, un sfat, ceva?

1 răspuns:
| MagicOneT a răspuns:

Pare ca senzorul optic de pe Samsung e mai bun, are culori mai vii, si face poze mai bune la intuneric, Huawei-ul sta mai bine pe partea de hardware si baterie, d-asta e si mai scump.