| shippo3313 a întrebat:

Recent mi-am luat un telefon Orange Hiro si am o mica problema, nu pot sa trimit mesaje. Numarul in centrul de servicii este cel corect, aveti idee daca ar putea fi alta cauza? Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa te asiguri ca setarile sunt corecte, asa cum le poti gasi aici http://www.orange.ro/services/sms-ro.html.
Daca tot nu vei reusi sa folosesti serviciul, te rugam sa ne spui numarul tau de telefon intr-un mesaj privat. Verificam si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| Sayori a răspuns:

Ai putea cere un alt numar de la centru mesaje. puppy dog eyes Eu asa faceam happy

| luckkky a răspuns:

Suna la relatii cu, clientii