| anonim_4396 a întrebat:

Recent s-a spart sticla de la iphone 4s. Am cautat online si am gasit inlocuirea intregului display cu vreo 200 ron. Si-a schimbat cineva ecranul de pe aici? Am inteles ca Apple nu face piese de schimb deci practic nu o sa mai mearga la fel ecranul daca nu e facut de iphone. Merita reparatia care e in jur de 200 plus transportul? Touch-ul mai merge ca si inainte? Rog doar pe cei care au schimbat sa raspunda.

1 răspuns:
| moiseab a răspuns:

Buna,,,pot sa-ti spun,, da merge perfect.dar atentie la meseriasul care il v-a schimba..acuma depinde cat ai dat pe el,,, daca piesa de schimb e mai scumpa te mai gandesti,, dar chiar daca schimbi sticla el va functiona.