| Mihaa22 a întrebat:

Recomandări telefoane bune?
Gaming, poze bune, baterie ok, memorie.
Multumesc.

1 răspuns:
| CIaudiu a răspuns:

Daca nu ne dai un buget, iti voi spune cea mai buna varianta.

iPhone 13 Pro Max
- Gaming in 120Hz fara lag datorita procesorului A15 Bionic care este cel mai puternic procesor la momentul de fata din intreaga lume
- Printre cele mai bune camere foto din lume, si o spun ca sa fiu indulgent, caci s-ar putea ca iPhone 13 Pro Max sa scoata cele mai bune poze dintre toate telefoanele, asteptam teste.
- La capitolul automomie a bateriei... clar, scurt si la obiect iPhone 13 Pro Max are cea mai buna autonomie din lume. Nici mie nu mi-a venit sa cred insa testele au aratat ca e cu mult in fata Samsung, iar bateria este de doar 4300mAh. Sistemul de operare este extrem de bine optimizat chiar daca are o rata de refresh ridicata (120Hz si rezolutie 2k).