| Annonymous96 a întrebat:

Recomandati mi cel mai bun smartphone (calitate-pret) pe android intre 800-1400 RON va rog.

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| AKARA0 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DQWHBMBBM/
Asta este un telefon pun si rezistent la apa, ti-l recomand, ecran luminos amoled si camera buna

| LTAA a răspuns (pentru AKARA0):

Mai bun este s4 decat s5 mini. te minte ca scrie s5, dar mini e mult mai slab decat varianta originala

| AKARA0 a răspuns (pentru LTAA):

Nu conteaza daca e mini sau nu, functioneaza la fel ca s5 normalul

| Sufletzelll a răspuns:

Pana in 1400 ron iti recomand asta http://www.emag.ro/......DPZHQBBBM/

| AnGel032 a răspuns:

Salut!

Nu ma pricep foarte mult in telefoane, dar stiu ca destul de bune sunt Samsung Glaxy S4 sau A3. Stiam si de LG G3, dar am auzit ca se cam blocheaza, dar nu in genul ca se misca prost dupa un timp. Destul de repede, dupa vreo 2-3 luni. Problema este ca au primit/primesc Android 5.0.1/5.0.2 si eu sincer nu sunt prea multumit de el pe Galaxy Core Prime. Se spune ca trebuie sa faca bateria sa reziste mai mult si telefonul sa fie mai rapid. Mi se pare invers. Eu nu prea folosesc telefonul prea mult, dar sora-mea il foloseste pe Facebook/Wapp/Mesaje (S4) si spune ca bateria dureaza mai putin. Cand il folosesc joc ceva de obicei si parca se incarca mai greu. Incearca sa gasesti cu Android 4.4.4 daca iti iei (parerea mea).