| zickuo a întrebat:

REPEDE! Am nevoie sa imi verific niste conturi ( Youtube - Facebook ). Si telefonul meu deja l-am folosit de 2 ori. Am intrebat pe cineva si mi-a zis sa-mi cumpar o cartela simpla PrePay.
Numai ca nu prea stiu asa multe despre ea...
Eu am nevoie de o simpla cartela cu un numar ( nu folosesc cartela sa vorbesc cu ea ) cu care sa imi verifric conturile, atat. Si sa o mai bag in telefon uneori sa folosesc 2 step verify.
Deci am cateva intrebari :
1. Cam cat costa la Orange o cartela simpla?
2. Daca nu o incarc niciodata, in cat timp imi pierd numarul'?
3. Priumesc ceva pe cartela? (minute, net etc. )

Thanks!

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

1-5 euro; 2-3 luni; 4 la optiuni 5 euro-minute in retea, internationale, 50mb, si mai iti da si a dua luna.eu am luat pe Orange.