| dydyyyy a întrebat:

replica la iphon 5? cum merge? ce nu merge la el?
vreau cat mai multe pareri.se merita sau nu sa dai banii?

4 răspunsuri:
| Lalaloveu a răspuns:

Nu stiu. Eu am colegi care au sau vor sa isi ia iPhone dar nu prea cred ca merita sa dai banii. Uite de ce:
1 Pe ori care alt telefon poti vorbi si asta e la fel
2 E facut de americani si nu merg multe de exemplu nu poti trimite prin blouthut sau sa primesti poze sau melodii decat de pe alt iPhone sau iPad
3 Daca il scapi si se sparge te gandesti cat ai dat pe el si cat o sa mai coste reparatiile
Eu zic sa iti iei ceva gen Samsung sau nu stiu ce vrei nu neaparat iPhone ti-am zis la 2 de ce. Nu stiu acum sa stii ca pe Samsung poti descarca maimmulte jocuri mai faine si gratis pe cand pe iPhone nu poti asa multe ca sunt pe bani. Acuma ti-am zis de ce. Atata ca arata mai bine si ce asta nu face ca celelalte sa nu fie la fel de bun ca altele. Sper ca te-am ajutat!winking

| alin567 a răspuns:

Am auzit ca are probleme cu Wi-Fi

| Salahadin73 a răspuns:

In primul rand nu se merita sa-ti iei un Iphone dapai o replica.Incearca Samsung, HTC, Sony.

| dydyyyy explică:

Nu vreau sa imi iau.pur si simplu intreb.