| Dianne4ever a întrebat:

Revin cu o alta intrebare. Am in telefon poze ff importante. si inainte sa-l resoftez as vrea sa le scot. daca il contectez la pc cu cablu de date credeti ca merge sa-i intru in meniu cu ajutorul mouseului daca telul se blocheaza la 10 secunde dupa aprindere?crying am poze ffffff importantecrying(

11 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Nu o sa poti din pacate.
ce marca de telefon este?

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Nu nu poti sa intri in meniul telefonului dar totusi poti scoate pozele

| Dianne4ever explică (pentru Ichim_Tavi_1987):

Si cum le pot scoate?

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Daca ai card SD in telefon poti muta pozele pe card si sa iti cumperi un SD reader (ca un fel de stick usb in care bagi cardul si usb in calculator

| Dianne4ever explică (pentru Ichim_Tavi_1987):

Doamne...am pozele in telefon nu pe card...

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns (pentru Dianne4ever):

Le poti muta

| Dianne4ever explică (pentru Ichim_Tavi_1987):

Telefonul se blocheaza imediat, cum sa le mut?

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Trimitele prin bluetooth pe alt telefon din care le poti scoate pe calculator sau pe laptop(daca ai si are bluetooth)

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Trimitele prin bluetooth pe alt telefon din care le poti scoate