| RandomQuestionsAndAnswers a întrebat:

Romanii prefera iPhone sau Samsung? Eu le-am avut pe amandoua si mi se pare Samsung-ul mai bun.

7 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu-mi place ios-ul si in consecinta prefer s5.Am iphone 4s acasa lasat printr-un sertar.

| Ibrahimovic a răspuns:

Mie iPhone-ul mi se pare o gluma, serios. Nu-si merita banii nici in jumatate, indiferent de model. Samsung-urile sunt bune, dar nu toate. Insa e marca de telefoane care e cea mai bine cotata la ora actuala. Parerea mea. Si imi mai plac foarte mult HTC-urile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung tongue

| Hitback a răspuns:

Intr-adevar samsungul este net superior. Fetele in special prefera iphoneul dar si baietii. Raportul pret performanta este castigat deeeetaşat de samsung.majoritatea platesc marul (firma) netinand cont ca sunt slabe. Au design fain si gata e al meu.personal pot sa iti zic ca am un Samsung galaxy s3 neo si costa undeva la 10 milioane si ruupe iphone 6 care costa 40mil la performanta. Romanii sunt naivi ca sa nu zic prosti ca platesc marul. Eu personal recomand Samsung. Bafta

| Vanqu1sh a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui. Un iphone e mai simplu mai usor de folosit, arata ok, are un soft stabil, aplicatii multe, un hardware decent. Pretul este exagerat oricum pentru ceea ce ofera. Un Samsung din ultima generatie ofera mereu ce este mai bun pe piata, si ele la randul lor arata bine etc, pretul te sperie la lansarea unui nou model dar partea buna este ca scade si repede laughing. Mai este si diferenta de soft IOS vs Android.

| doglover23 a răspuns:

Romanii cumpara iPhone-uri pentru ca sunt mai scumpe si sunt la moda. Dar Samsung e mult superior iPhone-ului

| Cătălinaa14 a răspuns:

Eu una cred că daca românul aude că Samsung e mai bun, pe ăla îl cumpără, fără să verifice dacă e mai bun decât Iphone. deci nu te baza pe român. laughing