| Pirvu_Teodora_1997 a întrebat:

S4 sau Allview x1 xtreme?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 - vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5125&idPhone2=6194

Toate cele bune.

| Eduard619 a răspuns:

S4 in primul rand firma dar nu e neaparat asta dar Samsung este mai bun.

| AliLina2 a răspuns:

Buna,depinde de preferintele tale, ambele sunt bune, amandoua au protectia ecranului Corning Gorilla Glass 3(adica daca iti pica pe jos sau ceva de genul, nu o sa pateasca nimic.s4 are procesorul mult mai mare(are doua procesoare), camerele fata-spate sunt la fel de bune la ambele telefoane, S4 ruleaza mai bine aplicatiile, jocurile, etc.

| AliLina2 a răspuns:

Am dat din greseala pe raspuns..mai voiam sa spun ca la S4 tine mai mult bateria.

| floryn1993 a răspuns:

Utok happy

| CristiSiPunct a răspuns:

Eu am S4 si ma bucur mult pentru alegerea facuta! Iti sugerez S4 nu merge greu si este foarte accesibil