| mrxmihaix a întrebat:

S4 sau HTC One?
vreau pareri concrete despre baterie,ecran, etc... ce mi-ati recomanda voi?

4 răspunsuri:
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Uite aici : http://www.gadget.ro/......si-contra/
Daca pana la urma nu stii ce sa alegi te sfatuiesc sa te duci la un magazin de telefoane si intrebi acolo, cu siguranta toti te vor indruma spre HTC One.
Succes!;)

| DanielaFD a răspuns:

Sincer amandoua sunt la fel de bune, dar eu aleg Samsung galaxy S4.
Uite aici informatii despre Samsung galaxy S4 http://www.samsung.com/......9505ZKACOA

| Nerd³ a răspuns:

S4 toata ziua toata noaptea. Procesor mai bun (S4=quad core 1900 mhz; HTC One= quad core 1700mhz), HTC One are un display prea mare (5, 9~6 inch) e prea greoi, in timp ce S4 are 5 inch si e mult mai lejer in buzunar, cat si in mana. Ideea e ca nu are radio S4, este si mult mai usor S4 avand o greutate de 130 de grame, iar HTC One este de 217 grame. Acum alegerea e a ta, dupa preferintele tale. Eu am mers pe Samsung deoarece poti avea incredere, sunt o firma serioasa, care nu se tine de gluma. Daca nu esti genul de persoana care sa isi puna melodii multe pe telefon, ia-ti HTC-ul. Bafta dragul meu prieten.

| hp8510p a răspuns (pentru Nerd³):

Tu ai vorbit despre Htc One Max nu de modelul "normal"