| Mihaita21 a întrebat:

S4-ul vostru se incalzeste? Am achizitionat un s4 si observ ca se incalzeste dupa 5 minute de stat pe net cu wifi, dupa vreo 10 minute de temple run 2. Nu se incalzeste chiar ingrozitor da' se simte la mana. Nu sunt genu' sa il duc inapoi pentru orice balarie...

Nu am husa n-am nimic la el inca nici cartela n-am pus

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se incalzesc.Dar cand se infierbanta, intr-adevar e problema.la jocuri mai mari, cu procesor mai mic, se infierbanta si poate da ortu. big grin

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toate se incalzesc. Unele mai mult altele mai putin.

| sltlp a răspuns:

Esti prea panicat. Toate se incalzesc.

| Mihaita21 explică (pentru sltlp):

Am spus nu sunt genu' sa il duc inapoi pentru orice balarie... eram curios am avut un Alcatel care se incalzea(destul de rau) si am avut iluzia ca un Samsung de calitate mai mare nu ar trebui. Am avut in mana s4 de destule ori da' cand e al tau iti pui niste intrebari...