| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

S8 sau iphone 7?
Ce părere aveți si de ce?

7 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

S8 am eu si se misca super ok, spatiu suficient dezavantaj acumulatorul de 3000mAh.

| saresipiper a răspuns:

Intotdeauna s8 happy pentru ca am laughing mereu am considerat Samsung superior iphone-ului, e mai complex, are mai multe functii, calitate, etc. Acum am auzit si o parere cum ca iphone te face mai frumos cand faci selfie laughing Nu stiu daca e adevărat

Răspuns utilizator avertizat
| viata0delash a răspuns:

Nici unul, de ce? 20% din suma le achiti pentru brand. Si totuși s8

| Izabella312 a răspuns:

Iphone7

| raluccca654321 a răspuns:

Foarte simplu. Clar s8, iPhone 7 are bateria unui telefon in valoare de 600 de lei iar pretul lui actual e triplu sau chiar mai mult. Nu te lasa pacalita de designul lui sau de faptul ca toti "smecherii" au iPhone. In schimb, S8 ul are caracteristici cu mult peste iPhone 7, cum ar fi memoria, bateria, camera, procesorul, etc. Daca as fi in locul tau, nici nu m as gandi sa aleg vreun gunoi de la Apple in locul unui Samsung din seria S.

| ErykaMy a răspuns:

Cauta review S8 si iphone 7 direct in Google search. Vei gasi review-uri.