| anonim_4396 a întrebat:

Sa imi iau 3 telefoane? Iphone si Samsung si google pixel?

13 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Samsung Galaxy Note 8 face cât toate 3. Bani să ai?

| aXy99 a răspuns:

Ia-ti ce vrei, oricum pui degeaba 100 de intrebari pe aceeasi tema.

| aXy99 a răspuns:

Ia-ti un Vertu daca tot iti permiti.

| anonim_4396 explică (pentru aXy99):

Nu mai bine taci tu din gura?

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca auzi voci, ai probleme mai grave decat credeam.

| anonim_4396 explică (pentru aXy99):

Taci ma si lasă-mă in pace.eu am pus intrebari sa ma ajute oameni.nu sa comentezi tu aiurea

| gabicoo a răspuns:

"Cel mai mare si mai tare are doua celulare și un pager la cingatoare" spuneau cei de la Divertis in anii '90.
Pentru ce-ti trebuie frate trei telefoane?
Unul nu e de ajuns?
Sau intrebi si tu așa ca sa te afli in treaba ori sa te lauzi!

| RobertMoon a răspuns:

Tu n-ai alta ocupatie decat sa pui intrebari despre telefoane toata ziua, ai o problema grava din ce vad si pariez ca le pui degeaba.

| Uvox a răspuns:

Iati doar iphone, restul e varză, am eu ala ultimu si e de belea. Asa, mai pe goldean să se vede ca esti bazat.
Parerea mea care este.

| Ssssmokin a răspuns:

Cumpara-le pe toate 3. De ce nu cumperi si un BlackBerry si un windows phone?

| Dănescu_Nicoletta_1998 a răspuns:

De ce sa iti cumperi 3 telefoane cand poti sa iti cumperi doar unul care sa faca cat 3. si plus e si mai ieftin un telefon care face cat toate alea 3 decat 3 telefoane diferite care cine stie cat de mult o sa le poti folosi

| anonim_4396 explică (pentru Dănescu_Nicoletta_1998):

Eu vreau sa imi iau 3

| Sandraaaa03 a răspuns:

De ce să iți iei 3 când îți poți lua unul să facă cât toate 3. Recomand Samsung.