| simpleboy111 a întrebat:

Sa merita sa-mi cumpar un Samsung galaxy s duos? Imi puteti spune ce calitati are si ce defecte? MS

Răspuns Câştigător
| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Dupa parerea mea e un telefon foarte bun care o sa aiba disponibil ungrade la android mult timp de acum in colo fiind un Samsung este de calitate...pt mai multe detalii sper sa te ajute asta
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-S-Duos-S7562-White.html

1 răspuns:
| Andrei_Ivanescu_1998 a răspuns:

La banii aceia, preferabil Samsung Galaxy S ( adica S1)... se merita mai mult