| Spintecătorilor_Spintecătorul_1995 a întrebat:

Saalut! Imi puteti da un link cu review la tableta Allview AX2 Frenzy? Daca da spune-timi daca merita! Daca nu spuneti-mi ce tableta merita sa-mi iau la pretul de 500 - 600 de lei! PS : Vreau o tableta cu 3G, GPS sau rezolutia mare a ecranului.

Răspuns Câştigător
| Ard_Andy_1998 a răspuns:

Man, daca chiar vrei sa iti cumperi o tableta strangeti bani mai multi. Ca degeaba iti cumperi o tableta ieftina care te tine 1-2 luni si dja esti cu ea la service.
Uite cateva ponturi:
-nu iti lua e-boda, la maj modelelor cel putin astea mai noi tableta isi da singura reset chiar si cand nu este nevoie siindicatorul bateriei este imprecis si lasa mult de dorit.
-ia-ti o tableta cu procesor dual core pentru ca asa nu o sa fi dezamagit
-poti sa iti cumper un Allview alldro 3 speed duo hd care este 800 lei
-sau Allview alldro 3 speed duo dar nu prea vad diferente
-sunt tablete bune, care as putea spune sincer ca te-ar satisface
-incearca sa strangi pana la 800 lei cel putin, ai rabdare.happy
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi la linkul :
http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/......16402.html

http://www.computerblog.ro/......ftine.html

Oricum, eu NU ţi-o recomand.

Aşa cum spunea şi @Ard_Andy_1998, mai bine mai strângi ceva bani şi îţi iei una mai performantă...

Toate cele bune.