| skull12 a întrebat:

Saalut. Pai vreau sa va intreb ce telefon sa iau.
Dintre:
Huawei p20 lite
Huawei y9 2018
Huawei y7 prime 2018

Cel mai ieftin este y7 iar p2o este cel mai scump...ce sa imi iau? Bugetul este pana in 10 mil. chiar daca depaseste 2 mil. ziceti-mi ce sa imi iau. Puteti sa recomandati si voi un telefon bun pana in 12mil dar sa fie varianta 2018.

3 răspunsuri:
| PappZsoltAndras a răspuns:

Mai bine pui inca 2 mil. si iti iei Huawei p20 lite, varul meu a cumparat p20 lite si este foarte multumit de telefon. se simte foarte bine in mana, nu este nici prea mare nici prea mic, asa ca poti sa faci toate lucrurile pe telefon cu o mana. Are Android 8, specificatiile sunt mai bune ca la cele doua telefoane. Camera este destul de buna. Merita sa pui inca 2 mil si sa iei Huawei p20 lite. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| skull12 explică (pentru PappZsoltAndras):

Pai maine o sa vad daca iti dau funda. mai astept raspunsuri!

| Luca2430 a răspuns:

Salut! Eu am P20 lite si zic ca la banii astia merita cel mai mult. Acum decizia iti apartine tie, dar din punctul meu de vedere P20 Lite-ul este cel mai bun.