| faaalyoana a întrebat:

Am avut un tel Samsung s3 si mi s-a stricat, si acum vreau sa-mi cumpar altul dar vad ca numai gasesc numai sunt in stoc, trebuie sa astept cateva zile nu stiu( am intrebat si la flanco, altex, eMAG) acest tel era la pretul de 10, 5 mil-11 mil...mi-am facut o comanda pe flanco cu pretul de 11, 5 mil...au crescut pretul pentru ca sunt multe cereri pentru acest telefon. Astazi am vazut pe eMAG cu 12 mil s3 nu stiu.
Ideea e ca as fi interesata si de un Lg g pro lite dual sim, costa 969 lei alb pe eMAG.
Numai ca are un procesor de 1000, fata de s 3 care e de 1400, dar ma incanta ecranu mai mare..modelul..nush ce sa fac...ma bucur si la diferenta de bani, de 180 lei.
Care imi poate da un sfat, nu ma pricep asa la specificatiile telefonului?
Tin cont si te s 3 meu dinainte si tinand cont de procesor nu pot zice ca se misca asa repede, se intepa de multe ori..in fine....si la un procesor de 1400..cand vezi k multe telefonae au procesor de 1200.
Imi place acest LG, nu am bani de telefon mai scumpp.
Va pun link cu ambele tel:
LG ---http://www.emag.ro/......D865JBBBM/
S3 ----http://www.emag.ro/......E1GCTBBBM/
Va multumesc!

1 răspuns:
| ChrissD a răspuns:

Samsung s3 este un telefon bun eu cred ca ar trebui sa il cumperi de pe e mag pentru ca eu de acolo l-am luat acum 5 luni.