| Mihai_Edmond_1980 a întrebat:

Sal, am introdus codul de blocare al tel LG e610 de mai multe ori si imi cere nume de utilizator, pe care il stiu, dar nu am acces la internet deoarece traficul de date l_am dezactivat din meniu tel. cum as putea sa procedez,,,

1 răspuns:
| kosmynyonutz a răspuns:

Pai poti sa ii dai un hard reset din bios... daca nu in cel mai rau caz o resoftare si e ca nou... uite aici un tutorial pentru hard reset http://www.hard-reset.com/lg-optimus-l5-hard-reset.html incearca si vezi daca merge