| Mihai_Răileanu_1991 a întrebat:

Sal am o problema la telefon..nokia 3120 classic cand intru la camera imi zice "aparat foto in asteptare" dau "continua" si tot asa apare sad

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

E posibil să fie o problemă cu softul sau una de natură tehnică...

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) din Meniul telefonului.

Dacă nu reuşeşti să rezolvi problema, atunci poţi să încerci un "hard reset" cu metoda explicată la linkul :
http://www.hard-reset.com/nokia-3120-classic-hard-reset.html

Dacă nici aşa nu reuşeşti, atunci trebuie dus la Service.

Toate cele bune.

| Mihai_Răileanu_1991 explică (pentru bursuc001):

Am incercat revenire la "setarile din fabrica"

1 răspuns: