| omik a întrebat:

Sal'winking am si eu o intrebare: pai ma tot suna unu cu nr privat si nu ma mai lasa in pace...in fine cum pot scapa de el? PLIZZZZbatting eyelashes dau funditabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Din pacate nu ai cum

| qwerty101010 a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai dar in general intri la setari apel restrictionare si selectezi numerele private. Cam asta e tot. Sper ca te-am ajutat. FUnda? happy

| omik explică (pentru qwerty101010):

laughing Am incercat si asta dar tot nu a mers din pacate sad

| adych a răspuns:

Suna la serviciul de relatii cu clientii si spune-le problema ta, poate se poate rezolva.

| Loora a răspuns:

Ii spui una de "Doamne ajuta" sau iti schimbi numarul de telefonhappy! Cel mai simplu...

| deiutzanyco a răspuns:

Daca vrei sa scapi de el exista doua modalitati : 1-cand suna tu raspunde dar nu spune nimic astfel va crede ca il inregistrezi.
2-Raspunde si vorbeste cu el ca si cum l-ai cunoaste pune-i intrebari, raspunde tu la altele, etc(el va crede ca sti cine este si i va fi frica sa mai sune, ca sa nu se dea de gol). Bafta