| adys2334 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul. am un Sony xperia j si de astazi am probleme cu google play, mai exact telefonul nu vrea sa intre in google play si zice ca se inchide programul. Astazi pentru o scurta perioada de timp am reusit sa intru pe google play dar nu mergea sa descarc nimic spunea doar eroare. m-am gandit ca o avea,, virusi" dar nu ma pricep la smartphoane asa ca astept rasp voastre

Răspuns Câştigător
| Marian2136 a răspuns:

Salut da-i reset de fabrica
Si o sa ti mearga sau verifica data si ora fiindca daca sa zicem ca ai data in 1980 nu o sa ti mearga
*Funda?
Reset de fabrica MENIU-SETARI-SECURITATE-RESETARE LA VALORI IMPLICITE