| Coco2017 a întrebat:

Sal am un HTC pe care l.am scapat in apa. Are vreo saptamana cred si nu stiu ce sa fac mai poate fii reparat? Mereu exista o solutie ajutor pentru ca numai voi ma puteti ajuta pls dau funda coroana ce vreti

Răspuns Câştigător
| Sarcopt a răspuns:

Sincer, apa este cea mai păcătoasă la telefoane şi nu ai ce să-i mai faci. Trebuia imediat scos tot ce se putea din el şi băgat în orez 24 de ore, dar nici atunci nu erau mari speranțe.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Du telefonul la un centru de depanare si iti vor spune ei daca se mai poate repara sau nu, numai dupa ce-l desfac si vad ce a fost afectata acolo si cat este de grav.