| sergiu100000000 a întrebat:

Sal am un Samsung galaxy y si i-am pus andoroid 4.0.6 si i-am dat factori reset si nu mai porneste ramane blocat in singla Samsung

Răspuns Câştigător
| erdeivlad a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, imi ramanea blocat in singla Samsung si a trebuit sa ma duc la un Service si sa-mi reinstaleze software. Funda, te rog?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

EVIDENT că s-a blocat deoarece i-ai schimbat parametrii de bootare şi NU îşi mai poate reveni la softul iniţial prin "factory reset"!

NU mai ai ce face DECÂT să-l duci la un Service pentru resoftare.

Toate cele bune.

| davidtm a răspuns:

Mai bagai odata androidu!

| Raptorz a răspuns:

Te mancat undeva sa ii faci update
Acum du-te la un service

| sergiu100000000 explică:

Ct m-ar costa sal resoftez?

| sergiu100000000 explică (pentru erdeivlad):

Ct tea costat?