| ROBBYSHOW a întrebat:

Sal.Daca am sters din greseala magazin play (google play market) de pe telefon cum il pot reinstala. Mentionez ca am Samsung galaxy xcover 1.

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cauta pe google aplicatia, de pe calculator, daca poti, o descarci, si o muti in telefon cu cablul de date, si o instalezi. aplicati google play market, asta sa o cauti.

| piciu25 a răspuns:

Poti incerca cum scrie aici. bafta
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1803316

| SKREFI a răspuns:

Reseteaza telefonul
sau intra pe google si ia-l de acolo

| ROBBYSHOW explică (pentru SKREFI):

Nu as vrea sa il resetez am destul de multe date pe el.

| SKREFI a răspuns (pentru ROBBYSHOW):

Asa am si eu si nusti ca sa fac dar cred ca pana la urma fac un backup pe PC si gata!

| Halean_Petruta_1953 a răspuns:

Am cont Facebook dar din cauza problemelor de vedere nu reusesc sa introduc parola pe telefon