| Dumitru_Calimandruc_1987 a întrebat:

de ce cand ma suna cineva si rotesc telefonul nu se mai aude melodia care e setata ca ton de apel?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Si telefonul meu in momentul in care este cu display-ul is sus iar cand ma suna cineva si il pun cu display-ul in jos melodia care este setata ca ton de apel se opreste. Daca vrei intra in setarile telefonului si dezactiveaza acea optiune.

Bft!

2 răspunsuri:
| Theodora292001 a răspuns:

Telefonul are un senzon si cand il rotesti dau dai din el( il fluturi in aer) se trece pe silentios doar la apelul respectiv si nu se mai aude melodia la acel apel.

| benisorcutu a răspuns:

Pentru ca ai activat aceasta comanda. Du.te la setarile telefonului la gesturi acolo poti sa dezactivezi comanda. Fundita.