| S1mplu a întrebat:

Sal, din cate unii probabil stiti, am facut mai demult o postare in care spuneam ca doresc sa achizitionez un Orange zilo.

Am cautat altceva si am dat peste acest telefon : Utok 400d,

http://www.f64.ro/telefon-mobil-utok-400d-negru.html

Din cate se pare, este destul de bunicel, vreau sa iau un telefon la liber pana in maxim 450 lei.

Vreau sa-mi spuneti, daca acest telefon isi merita banii sau sa imi recomandati voi altceva, pret la liber pana in 450 lei, telefon cu android.

1 răspuns:
| nebunaticu91 a răspuns:

Nr 1. utok inca nu fac telefoane bune
nr2. ei fac telefoane doar in china
nr3. sunt cam scumpe
nr4. uite alte telefoane mai bune
: Orange hiro, Orange reyo, Allview a5 quad, Samsung galaxy trend plus, LG optimus l4 2, e-boda v-35 sunny, evolio onyx ( telefonul fff bun), zte blade 3. funda? please!