| Mateiciuc_Josh_1998 a întrebat:

Sal HTC one x sau Sony xperia m2 sau altceva oferit de voi, funda?/, Sony xperia m2 rezista la apa?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC One X (32GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0gi9vv.php

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

M2- Nu rezistă la apă. Eu recomand Sony are o cameră super bună(back) însă cea frontală lasă rău de dorit. Încă un + la m2 este că are recunoaştere facială. Recomand M2-ul. Succes.

| Ssssmokin a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Samsung galaxy note 3. Dintre HTC si Sony eu as alege HTC.

| Solutionistul a răspuns:

Eu as alege sony...vezi ca eMAG il are ieftin+transport gratuit http://bit.ly/1EVGnPJ

| Mandy693 a răspuns:

HTC neaparat

| TheCosmin02 a răspuns:

Eu iti recomand cu incredere telefoane Samsung
eu am un Samsung galaxy s4 din saptamana in care a fost lansat si sincer nu am avut nici un fel de problema cu el (dar acum ma gandesc sa imi iau un note3 ca il am cam de mult timp s4-ul...). plus ca telefoanele Samsung cum ar fi note3, s4 au premiul pentru cel mai frumos desing!

deci iti poti lua cu incredere un s4, note3, s5, note4 sau s6 care va fi lansat oficial in luna mai! happy
mult succes si sper sa faci o alegere buna nu sa iti iei un iphone sau alte prosti ia-ti un Samsung sigur o sa iti placa foarte mult!