| AlexNc a întrebat:

Sal, puteti sa-mi lasati un link su setarile manuale pentr internet pe mobil de la cosmote pentru Motorola ex112. u am cautat si nu am gasit. P.S.: Du o funda mare big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Urmează indicaţiile de la linkul OFICIAL :
http://www.cosmote.ro/ro/serviceinstructions.aspx?cid=18379&ns=-10000

Dacă nu poţi primi mesaj cu setările, atunci fă setările manuale indicate acolo.
Dacă nici acestea nu merg, atunci sună la "Relaţii Clienţi" sau mergi la o reprezentanţă Cosmote.

Toate cele bune.

| AlexNc explică (pentru bursuc001):

Ms mult am reusit :*

| bursuc001 a răspuns (pentru AlexNc):

Cu plăcere!

Mersi şi eu pentru fundiţă.

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si ar trebui sa iti trimita ei mesaj cu setarile.thinking