| Nucu1234 a întrebat:

Sal!
Taierea cartelei sim normale in nano sim la Orange shop cat costa?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu costa nimic

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi schimba cartela micro-SIM veche cu una nano-SIM nouă ( cu acelaşi număr ) la orice reprezentanţă a operatorului de telefonie mobilă ( Orange Shop )!
Prima schimbare ar trebui să fie gratuită, dar te poate costa în jur de 30 lei ( în funcţie de reprezentanţă )...

Toate cele bune.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca doresti inlocuirea unei cartele sim normale cu un nanosim deoarece vei folosi un Smarthphone 4G, schimbarea se face gratuit, in orice Orange Shop.

O zi buna,
Orange helper

| nonameXD121314 a răspuns:

Tio schimba. la Vodafone e free big grin nu cred ca iti cere v si la Orange. da oricum si daca tiar cere bani mai mult de 25 nu cred ca iti ia..cu 25 iti iei cartela noua XD